NOWY / NEW BLOG - http://olchowski.info

niedziela, 30 maja 2010

Zapowiedź warsztatu w Biurze Karier UMCS

Polska, Lublin, Radio Centrum - "Kariera Cafe" - wywiad o warsztacie
niedziela, 30 maj, 13:00 – 13:30Jak pojechać na wolontariat w krajach rozwijających się?

Chcesz zdobyć informacje na temat organizacji i pobytu na wolontariacie zagranicznym? Zapraszamy na warsztat prowadzony przez Wojciecha Ochowskiego, który opowie o swoich doświadczeniach z wolontariatem w Indiach i Wenezueli.

Warsztat będzie miał formę dyskusji z wykorzystaniem pokazów filmowych, fotograficznych i materiałów zebranych w trakcie podróży. Porozmawiamy o najlepszych sposobach pomocy (również nowych, jak e-wolontariat), będzie również okazja do skonsultowania własnych pomysłów wolontariackich.


Tematyka warsztatu:

* przygotowanie zawodowe i finansowe w Polsce,
* nawiązywanie kontaktów, propozycje i rekomendacje,
* zasady pobytu i pracy,
* dalsze działania po powrocie do kraju.

Dla kogo?
Propozycja skierowana jest do osób, które biorą pod uwagę wyjazdy wolontariackie – jako sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego czy tzw. gap year.

Prowadzenie:
Wojciech Olchowski - zawodowo - wolontariusz w organizacjach zagranicznych, dyrektor artystyczny działu reklamy Szkoł Gloker, specjalista mediów społecznościowych, konsultant naukowy UCZNiKO, wykładowca UMCS; z wykształcenia - absolwent pedagogicznych studiów doktoranckich, magister pedagogiki medialnej, animator kultury, instruktor
fotografii/filmu, psychoterapeuta NLP, plastyk wystawiennik, aktor mim.

Termin: 02/06/2010 r., godzina: od 12.00 do 15.00

Czas trwania: 3 godziny
Miejsce: Sala szkoleniowa (sala nr 4) Biura Karier UMCS ul. Sowińskiego 12, 20-040 Lublin

Zapisy:
• Osobiście w siedzibie Biura: ul. Sowińskiego 12/5, 20-040 Lublin
• Drogą mailową: kariera@umcs.lublin.pl ( Proszę podać imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, numer telefonu,e-mail) w temacie maila proszę wpisać: Warsztat-Wolontariat)
• Telefonicznie: 081 537-50-69, 537-50-70


Zapraszamy!http://www.kariera.umcs.lublin.pl/TFPage.html?kat=58&doc=9616

1 komentarz:

  1. Warsztat bardzo fajnie przeprowadzony, co najważniejsze nie wiało nudą przez te bite 3 godziny, co nie zawsze jest oczywistością przy tego rodzaju spotkaniach. Wojtek zakasował wszystkich swoją osobowością, ma chłop gadane, oj ma. Nawet Indie trochę polubiłem, więc czas na pewno nie stracony. Pozdrawiam i gorąco polecam przyszłe wydarzenia prowadzone przez tegoż człowieka:)

    OdpowiedzUsuń